تبلیغات
Windows 8 - دانلود نرم افزار K-Lite Codec Pack 9.9.0
Microsoft's next generation operating system Windows 8

دانلود نرم افزار K-Lite Codec Pack 9.9.0

شنبه 23 دی 1391 07:13 ب.ظ

نویسنده : محمد عرفان رضایی

حتماً برای شما نیز پیش آمده که پس از دانلود فیلم و یا کلیپ تصویری از اینترنت Player های موجود در سیستم قادر به پخش کردن آن کلیپ نبوده و یا به صورت ناقص آن را پخش می کنند (مثلاً صدای کلیپ پخش می شود ولی تصویری آن نمایش داده نمی شود! ) این مشکل به خاطر نصب نبودن Codec مناسب برای پخش این کلیپ های تصویری بر روی ویندوز شما می باشد.
امّا Codec چیست؟ كلمه Codec به معنای COmpressor/DECompressor (فشرده ساز / باز كننده فشردگی) است: یعنی یك روتین نرم افزاری كه ویدئوی خام آماده ذخیره سازی را فشرده كرده و سپس آن را جهت اجرا بر روی كامپیوتر از فشردگی خارج می نماید.

K-Lite Codec Pack مجموعه ای از Codec های لازم برای پخش انواع فرمت های صوتی و تصویری می باشد، به طوری که پس از نصب این مجموعه می توانید اکثر کلیپ های صوتی و تصویری (WMA, AAC AC۳, M۴A, MP۲, OGG, DivX, AVI, WMV, RM, MOV, MP۴ و ... ) را در سیستم خود اجرا (پخش) کنید. این مجموعه در هنگام نصب، همچنین یک Media Player Classic نصب می کند چون مایکرو سافت برای کاهش قیمت ویندوز 8 قابلیت خواندن DVD را از روی سیستم عامل خود حذف کرده با این نرم افزار می توانید DVD ها را پخش کنید. شما با نصب K-Lite Codec Pack در ویندوز می توانید با استفاده از برنامه هایی مانند JetAudio و Windows Media Player و The KMP تمام فرمت های موجود را پخش کنید در این حالت برای پخش فایل های RM و RAM دیگر نیاز به نصب RealPlayer ندارید و یا برای پخش فایل های MOV نیاز به نصب Quick Time ندارید. برای پخش DVD و SVCD نیاز به نصب پلاگین یا برنامه ای مانند PowerDVD ندارید و ...

قابلیت های کلیدی نرم افزار K-Lite Codec Packs:
- توانایی پخش 99% از انواع فرمت های صوتی و تصویری
- به روز بودن Codec ها
- حجم کم و سبک بودن Player
- نمایش زیرنویس
- و ...

برای دانلود به ادامه مطلب بروید ...

http://icons.iconarchive.com/icons/uriy1966/steel-system/48/Windows-8-icon.pngدانلود نسخه 32 بیتی

http://icons.iconarchive.com/icons/uriy1966/steel-system/48/Windows-8-icon.png دانلود نسخه 64 بیتی

رمز فایل های فشرده: soft98.irدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 3 خرداد 1392 06:42 ب.ظ